29 weken zwanger & nog geen duidelijkheid!

Ik ben nu 29 weken & 2 dagen in verwachting en woon bij een stichting.. Genaamd: Arduin!


Ze weten al vanaf het begin dat ik zwanger ben en zouden toen al naar een woonruimte zoeken, dat hebben ze gedaan... Had 2 optie's: Of naar moeder-kind tehuis in Terneuzen of naar moeder-kind tehuis in Wissekerke..


Hoor je nadat ik zo aan het hopen was om in Terneuzen te komen in moeder-kind tehuis, dat dat huis geen moeder-kind huis meer is! Pfff... (Tegenslag 1).


Na heel veel gebel en gedoe, hoor je dat je op de wachtlijst staat voor Wissekerke. Waarvan de wachtlijst heel lang is! Dus nog geen duidelijkheid waneer ik daar terecht kan! Pfff... (Tegenslag 2).


Ik zit de laatste weken zoveel in de stress, kamertje gehaald, spullen gehaald... Maar kan nog niks kwijt of kamertje in elkaar zetten! Kan nog helemaal niks... Ik bel wel elke dag naar Arduin om te vragen of ze al wat weten en alles maar hoor telkens: Nee we weten nog niks! Pfff.. Ik zelf word er stront chagrijnig van....... 


Ik ben nu zelf zo gestrest dat ik er ziek van ben! Lekker gezond een zwangere vrouw zoveel onzekerheid te geven!



Xx.

343 x gelezen, 0

reacties (0)


  • tonnetjerond

    ook ik kwam via een foto op je profiel terecht en vond het ook nodig om je succes en alle liefde te wensen. ik kan me zo goed voorstellen wat onduidelijkheid gericht op een basisbehoefte aan stress op kan leveren. Houd in gedachte dat een baby in eersste instantie liefde nodig heeft. Hoe prachtig dat je al meubels hebt: hoe jammer dat je ze niet kan uitstallen en showen. baby heeft gelukkig jou nodig, geen hele babykamer.

  • Butterfly-babe

    Ik kwam via een foto van jou op jou pagina terecht, Wil je heel veel geluk toewensen Het komt goed meid, kop op en wees positief!! Geniet van je zwangerschap voor je het weet heb je de kleine in je armen liggen..

  • MamaVanDilanEnTuncay

    Ik zie dat je verloofd bent, pariculier huren is geen optie??

  • Racella

    Is het een idee om zelf ook eens verder te kijken naar moeder-kind huizen. Ik weet dat de wachtlijsten enorm lang zijn en dat die onduidelijkheid super vervelend is... zelfstandig wonen is absoluut geen optie?